05-3-2022 - 05-3-2022

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Zapraszamy dzieci w wieku 7–12 lat do udziału w warsztatach rodzinnych inspirowanych dziełami sztuki!

Co to takiego jest archiwum? Kim jest archiwista/archiwistka? Czy wszystko można zbierać? Podczas spotkania dzieciaki poznają nazwiska artystów-zbieraczy oraz artystek-zbieraczek i ich różnorodne fotograficzne kolekcje. Odwiedzą wystawę Archiwum Protestów Publicznych i dowiedzą się, jak można zbierać i archiwizować fotografie. Na koniec trochę pofantazjujemy i stworzymy własne, kolażowe archiwum.


Kiedy: 5.03.2022 (sobota), godz. 13.00
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
Dostępność: 👨🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.
💰 Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (2.03) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online (link do formularza zgłoszeniowego).


🎨 Dbając o bezpieczeństwo uczestników_czek warsztatów, ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne są dostępne w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

 

Cennik

bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne

Język

polski

Prowadzenie

Paulina Mazurek, edukatorka Galerii Labirynt

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup