12-2-2022 - 12-2-2022

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Informujemy, że z przyczyn niezależnych warsztaty zaplanowane na 12.02 się nie odbędą.

______________________

❗️ Zapisy na wydarzenie zamknięte. Dziękujemy za zgłoszenia❗️

Zapraszamy dzieci w wieku 7–12 lat do udziału w warsztatach rodzinnych inspirowanych dziełami sztuki!

Co to takiego jest archiwum? Kim jest archiwista? Czy wszystko można zbierać? Podczas spotkania dzieciaki poznają nazwiska artystów-zbieraczy oraz artystki-zbieraczki i ich różnorodne fotograficzne kolekcje. Odwiedzą wystawę Archiwum Protestów Publicznych i dowiedzą się, jak można zbierać i archiwizować fotografie. Na koniec trochę pofantazjujemy i stworzymy własne, kolażowe archiwum.

⌚KIEDY: 12.02.2022 r. (sobota), g. 13:00

🌏 GDZIE: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin

✅ DOSTĘPNOŚĆ:
👨‍🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające.
🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.

💰 BILET: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

📩 ZAPISY na warsztaty przyjmujemy do środy (09.02) lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone online (https://forms.gle/BHrSew3jseJX2KxU8).

🎨 Dbając o bezpieczeństwo uczestników_czek warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

🖼 Prowadzenie: Paulina Mazurek, edukatorka Galerii Labirynt

Bilet

4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

Język

polski

Prowadzenie

Paulina Mazurek, edukatorka Galerii Labirynt

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup