05-11-2022 - 05-10-2022

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Czy zdarzyło się Wam kiedyś popełnić błąd podczas tworzenia pracy plastycznej? Czy wiecie, że to kreska jest początkiem każdego rysunku? Podczas warsztatów poznacie bohaterkę książki Inkę oraz wysłuchacie historii o pewnym rysunku. Te opowieści zaprowadzą Was do wykonania twórczych prac, w których pełno będzie kresek, kleksów czy plam, a „błędy” będą mile widziane!


⌚ Kiedy: 5.11.2022 (sobota), godz. 13.00–14.00
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ Dostępność: 🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. 🇺🇦 Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
💰 Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (2.11) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online (link do formularza zgłoszeniowego).
🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.


🖼 Prowadzenie: Michał Rachwalski, edukator Galerii Labirynt
🇺🇦 Tłumaczenie: Oleksandra Orkusha

Cennik

bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne

Język

polski, ukraiński

Prowadzenie

Michał Rachwalski

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup