28-1-2023 - 28-1-2023

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Gdzie jesteśmy, kiedy śpimy? Co się śni artystom/artystkom i jak o tym opowiadają? Czy sny zawsze są fantastyczne i bajkowe? Na warsztatach porozmawiamy o śnie. Poznamy kilka dzieł sztuki opowiadających o snach oraz spróbujemy sami opowiedzieć o własnych marzeniach sennych. Ozdobimy poszewki na poduszki i zabierzemy je do domu. Niech przywołają dobre sny!


⌚ Kiedy: 28.01.2023 (sobota), godz. 13:00–14:00
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ Dostępność: 🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. 🇺🇦 Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
💰 Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy od 5.01.2023 r. do środy (25.01) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online: link do formularza zgłoszeniowego.

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

🖼 Prowadzenie: Paulina Mazurek, edukatorka Galerii Labirynt.
🇺🇦 Tłumaczenie: Yuliia Shevchuk.


Warsztaty odbywają się w ramach akcji Zima w mieście 2023.

Cennik

bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne

Język

polski, ukraiński

Prowadzenie

Paulina Mazurek

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup