29-7-2023 - 29-7-2023

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Czy dźwięki mogą zamieniać się w barwy, formy i gesty? Czy melodia może malować w naszych umysłach obrazy pełne emocji? Na warsztatach spróbujemy zrozumieć, jak muzyka może ożywić naszą wyobraźnię i pobudzić nasze zmysły. Będziemy działać z dźwiękiem, ruchem ciała i tworzyć obrazy. Może odkryjemy, że nasze ciała same są instrumentami, które mogą tańczyć i wibrować w rytm muzyki, a dźwięki zamieniać się w wyjątkowe i magiczne dzieła sztuki?


⌚ Kiedy: 29.07.2023 (sobota), godz. 13.00–14.00
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ Dostępność: 🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. 🇺🇦 Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
💰 Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (26.07) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online – link do formularza zgłoszeniowego.

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.
🖼 Prowadzenie: Oleksandra Orkusha, absolwentka kursu edukatorskiego Galerii Labirynt.
🇺🇦 Tłumaczenie: Yuliia Shevchuk.

Warsztaty odbywają się w ramach akcji Lato w mieście 2023.

Cennik

bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne

Język

polski, ukraiński

Prowadzenie

Oleksandra Orkusha

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup