31-10-2020 - 31-10-2020

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Zapraszamy dzieci w wieku 5-7 lat do udziału w warsztatach rodzinnych na żywo! Spotkamy się w Galerii Labirynt przy ul. Popiełuszki 5.
Warsztaty mogą być tłumaczone na PJM ­– napisz do nas maila na adres edu@labirynt.com jeśli potrzebujesz tłumacza, najpóźniej 3 dni przed warsztatami.

Uczestnicy i uczestniczki warsztatów wraz z opiekunami przenoszą się w pobudzający zmysły świat pełen pachnących oraz mieniących się różnymi kolorami mas, które powstają na bazie produktów spożywczych, oraz innych materiałów działających na zmysły. Ćwiczymy zabawę z fakturami i zapachami, przezwyciężamy prawo ciążenia oraz tworzymy własne farby. Uwaga! Podczas zajęć można się nieźle ubrudzić. Punktem wyjścia do twórczych aktywności jest wystawa aktualnie prezentowana w Galerii Labirynt.
🎨 Warsztaty odbędą się w Galerii Labirynt (ul. Ks. J. Popiełuszki 5). Dbając o bezpieczeństwo uczestników warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (28.10) drogą mailową na adres edu@labirynt.com lub przez wiadomość prywatną (prosimy o podanie imienia, nazwiska, wieku dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów oraz informacji o potrzebie zapewnienia tłumacza PJM) lub przez formularz zgłoszeniowy.

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

💰 Udział jest odpłatny, cena biletu: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.
🖼 Prowadzenie: Dominika Knap, edukatorka Galerii Labirynt
🧏 Tłumaczenie na PJM: Ewelina Lachowska

Cennik

Udział jest odpłatny, cena biletu: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup