05-2-2022 - 05-2-2022

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

❗️ Zapisy na wydarzenie zamknięte. Dziękujemy za zgłoszenia❗️

Zapraszamy dzieci w wieku 3–6 lat oraz ich opiekunów i opiekunki do udziału w warsztatach rodzinnych, podczas których poeksperymentujemy sensorycznie!

Uczestnicy i uczestniczki warsztatów wraz z opiekunami przeniosą się w pobudzający zmysły świat pełen pachnących oraz mieniących się różnymi kolorami mas, które powstają na bazie produktów spożywczych oraz innych materiałów działających na zmysły. Ćwiczymy zabawę z fakturami i zapachami, przezwyciężamy prawo ciążenia oraz tworzymy własne farby. Uwaga! Podczas zajęć można się nieźle ubrudzić. Punktem wyjścia do twórczych aktywności jest wystawa aktualnie prezentowana w Galerii Labirynt.

⌚KIEDY: 05.02.2022 r. (sobota), g. 13:00

🌏 GDZIE: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin

✅ DOSTĘPNOŚĆ:
👨‍🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające.
🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.

💰 BILET: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

📩 ZAPISY na warsztaty przyjmujemy do środy (02.02) lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone online (https://forms.gle/cuhB26v7Gphh3ZWG7).

🎨 Dbając o bezpieczeństwo uczestników_czek warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

🖼 Prowadzenie: Agata Sztorc-Gromaszek, edukatorka Galerii Labirynt

Bilet

4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

Język

polski

Prowadzenie

Agata Sztorc-Gromaszek, edukatorka Galerii Labirynt

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup