16-7-2022 - 16-7-2022

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Czy kolor czarny zawsze wygląda tak samo? Czy codzienne przedmioty widziane w nocy wyglądają tak samo jak w dzień? Podczas lipcowego spotkania weźmiemy na warsztat kolor czarny i wykonamy własne niezwykłe rzeźby. Do tworzenia zainspiruje nas tajemnicza praca Angeliki Markul „W środku nocy”, która składa się z kilku ciemnych elementów. Uwaga! Podczas warsztatów będzie można nieźle się ubrudzić!


Kiedy: 16.07.2022 (sobota), godz. 13.00–14.00
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ Dostępność: 🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. 🇺🇦 Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
💰 Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (13.07) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online: (link do formularza zgłoszeniowego).


🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.
🖼 Prowadzenie: Agata Sztorc-Gromaszek, edukatorka Galerii Labirynt.

Cennik

bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne

Język

polski, ukraiński

Prowadzenie

Agata Sztorc-Gromaszek

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup