21-5-2022 - 21-5-2022

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Zapraszamy polskie i ukraińskie dzieci w wieku 3–6 lat oraz ich opiekunów i opiekunki do udziału w warsztatach rodzinnych, podczas których poeksperymentujemy sensorycznie!

Uczestnicy i uczestniczki warsztatów przeniosą się w pobudzający zmysły świat pełen pachnących oraz mieniących się różnymi kolorami mas, które powstają na bazie produktów spożywczych oraz innych materiałów działających na zmysły. Ćwiczymy zabawę z fakturami i zapachami, przezwyciężamy prawo ciążenia oraz tworzymy własne farby. Uwaga! Podczas zajęć można się nieźle ubrudzić. Punktem wyjścia do twórczych aktywności jest wystawa aktualnie prezentowana w Galerii Labirynt. W warsztatach dzieci uczestniczą razem z rodzicami.


⌚ Kiedy: 21.05.2022, (sobota), godz. 13.00–14.00 i 15.00–16.00
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ Dostępność: 👨🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. 🇺🇦 Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
💰 Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (18.05) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online poprzez formularze zgłoszeniowe:
🕐 godzina 13.00 – link do formularza zgłoszeniowego
🕒 godzina 15.00 – link do formularza zgłoszeniowego


🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

 

Cennik

bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne

Język

polski, ukraiński

Prowadzenie

Agata Sztorc-Gromaszek, edukatorka Galerii Labirynt

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup