26-8-2023 - 26-8-2023

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Czy widzieliście lub widziałyście świat do góry nogami? A brzuchem do góry? Zapraszamy na bardzo wakacyjne warsztaty, podczas których będziemy przyglądać się leniwym i nietypowym perspektywom. Odkryjemy tajemnice tego, co możemy zobaczyć leżąc pod drzewem czy w wysokiej trawie bądź tego, co niezauważone przemyka nad naszymi głowami. Czasami naprawdę warto zmienić tę perspektywę.


⌚ Kiedy: 26.08.2023 (sobota), godz. 13.00–14.00
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ Dostępność: 🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. 🇺🇦 Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
💰 Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (23.08) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online – link do formularza zgłoszeniowego.

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.
🖼 Prowadzenie: Michał Rachwalski, edukator Galerii Labirynt.
🇺🇦 Tłumaczenie: Yuliia Shevchuk.

Warsztaty odbywają się w ramach akcji Lato w mieście 2023.

 

 

Cennik

Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.

Język

polski, ukraiński

Prowadzenie

Michał Rachwalski

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup