15-2-2022 - 25-2-2022

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

W jaki sposób można przenieść dzieło sztuki na jego pomniejszoną wersję możliwą do dotykania? Co to jest audiodeskrypcja i po co jest nam potrzebna? Kto używa polskiego języka migowego? Czym różni się makieta od tyflgorafiki? Zapraszamy wszystkie grupy zorganizowane na warsztaty towarzyszące najnowszej wystawie edukacyjnej, która łączy dwa ciekawe tematy – sztukę współczesną i dostępność.

Warsztaty odbywają się w ramach akcji „Zima w mieście 2022”.

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com.

Miejsce: Galeria Labirynt, ul. Popiełuszki 5, Lublin

Konieczne jest wcześniejsze ustalenie terminu. Zajęcia odbywają się od wtorku do piątku w godzinach 9:00–16:00. Czas trwania spotkania to ok. 60 minut. Informacje oraz zapisy telefonicznie 81 466 59 20 lub mailowo edu@labirynt.com. Zapisy ruszają 3.02.2022.

Zajęcia są odpłatne; bilet: 4 zł/os., opiekunom grup zorganizowanych i osobom z niepełnosprawnościami przysługuje bilet bezpłatny. Galeria zapewnia wszystkie potrzebne materiały.

Bilet

4 zł/os., opiekunom grup zorganizowanych i osobom z niepełnosprawnościami przysługuje bilet bezpłatny. Galeria zapewnia wszystkie potrzebne materiały.

Język

polski

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup