26-3-2022 - 26-3-2022

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Zapraszamy dzieci w wieku 7–12 lat wraz z opiekunami/opiekunkami na warsztaty, które przeprowadzi artystka, Smaragda Nitsopoulou. Wydarzenie jest realizowane w ramach rezydencji artystycznej z projektu Improvisa.

⚠️ Uwaga! Na zajęciach będziemy korzystać z aplikacji na smartfony – prosimy o przyniesienie własnych urządzeń z dostępem do internetu!

Na warsztatach zajmiemy się stworzeniem własnej, niepowtarzalnej interpretacji dzieł sztuki z wykorzystaniem narzędzia, które posiada większość z nas – naszego głosu. Osoby biorące udział w warsztatach zostaną zaaktywizowane i zachęcone do tworzenia własnych historii związanych z dziełami sztuki w oparciu o swoje doświadczenia i spostrzeżenia. Nasze opowieści wprowadzimy do aplikacji Improvisa, która pomoże nam zgłębić pojęcie podróży przez sztukę.


Kiedy: 26.03.2022 (sobota), godz. 13.00
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
Dostępność: 👨🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.
💰 Wstęp: bezpłatny
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (23.03) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online (link do formularza zgłoszeniowego).


🎨 Dbając o bezpieczeństwo uczestników_czek warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

⏱ Warsztaty trwają ok. 90 minut.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu Kreatywna Europa.

 

Cennik

bezpłatne

Język

polski

Prowadzenie

Smaragda Nitsopoulou, rezydentka projektu Improvisa

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup