11-6-2022 - 11-6-2022

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Czy artyści grają w kości? Czy artysta zawsze wie, jaki obraz chce stworzyć? I wreszcie, czy te pytania może łączyć jedna odpowiedź? Na zajęciach wejdziemy w świat Ryszarda Winiarskiego i poznamy reguły jego gier artystycznych. Na koniec sami zagramy w taką grę, której efektem będzie nasze dzieło. Ostrzegamy, może zaskoczyć samych młodych twórców!


⌚ Kiedy: 11.06.2022 (sobota), godz. 13.00–14.00
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ Dostępność: 🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. 🇺🇦 Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
💰 Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (8.06) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online: link do formularza zgłoszeniowego


🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.
🖼 Prowadzenie: Paulina Mazurek, edukatorka Galerii Labirynt.

Bilet

4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne

 

Język

polski, ukraiński

Prowadzenie

Paulina Mazurek, edukatorka Galerii Labirynt

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup