19-11-2022 - 19-11-2022

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Co to jest rzeźba i z czego może być zrobiona? Czy koniecznie do stworzenia rzeźby potrzebujemy drewna lub kamienia? Ile osób potrzeba do przeniesienia rzeźby? Na warsztatach poznamy prace rzeźbiarzy, którzy zaskoczą nas wykorzystywanym materiałem. Wykonamy własne rzeźby, których kształt i ciężar będzie zależał tylko od naszej fantazji.


⌚ Kiedy: 19.11.2022 (sobota), godz. 13.00–14.00
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ Dostępność: 🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. 🇺🇦 Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
💰 Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (16.11) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online (link do formularza zgłoszeniowego).
🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

🖼 Prowadzenie: Paulina Mazurek, edukatorka Galerii Labirynt
🇺🇦 Tłumaczenie: Oleksandra Orkusha

Cennik

bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne

Język

polski, ukraiński

Prowadzenie

Paulina Mazurek

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup