09-4-2022 - 09-4-2022

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Zapraszamy polskie i ukraińskie rodziny na warsztaty edukacyjne!

Czy w dziełach sztuki można zamknąć dobrą energię? Co to są emocje? Jak rozpoznać emocje przedstawione na dziełach sztuki? Uczestnicy i uczestniczki zajęć poznają różne rodzaje emocji, które odczuwamy na co dzień. Poszukamy ich w dziełach sztuki z wystawy „Kolekcja Dostępna Vol. 2”.

Spróbujemy też zachować dobre momenty i ukryć trochę radości w naszym małym dziele – wykonamy prace inspirowane „Konstelacjami energetycznymi” Bluma-Kwiatkowskiego. Będzie można zabrać je do domu, żeby w dowolnym momencie móc zaczerpnąć z nich dobrą energię.

Dzieci i rodzice proszeni są o przyniesienie na zajęcia drobiazgów, które przywołują wspólne miłe wspomnienia. Może to będzie zdjęcie z placu zabaw, może papierki po pysznych cukierkach, może kamyk z wakacji, grosik na szczęście, kredka w kolorze wiosennego nieba?


⌚ Kiedy: 9.04.2022 (sobota), godz. 13.00–14.00 i 15.00–16.00
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ Dostępność👨🦽 Warsztaty odbywają się na parterze. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. 🇺🇦 Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
💰 Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (6.04) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online poprzez formularze zgłoszeniowe:

🕐 godzina 13.00 – link do formularza zgłoszeniowego
🕒 godzina 15.00 – link do formularza zgłoszeniowego

 

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

Cennik

bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne

Język

polski, ukraiński

Prowadzenie

Paulina Mazurek, edukatorka Galerii Labirynt

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup