10-6-2023 - 10-6-2023

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Wesołe 😀, zdziwione 😲, wściekłe 😡, płaczące 😭 – choć najczęściej ze śmiechu😂! Co to takiego? Emoji, emotikony, emotki. Mieszkają w telefonie i na komputerze, w reklamach i w telewizji. Towarzyszą nam codziennie i próbują pomagać nam pokazać, co czujemy. Czy w takim razie mogą też pomagać rozumieć sztukę 🤔? Na warsztatach odszyfrujemy znane emotikony. Spróbujemy użyć ich do opowiedzenia, o czym mówią do nas dzieła. Stworzymy też własne, przestrzenne emotki – ze wszystkiego, co wpadnie nam w ręce 👐.


⌚ Kiedy: 10.06.2023 (sobota), godz. 13.00–14.00
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ Dostępność: 🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. 🇺🇦 Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
💰 Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (7.06) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online – link do formularza zgłoszeniowego.

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

🖼 Prowadzenie: Paulina Mazurek, edukatorka Galerii Labirynt.
🇺🇦 Tłumaczenie: Oleksandra Orkusha.

Cennik

bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne

Język

polski, ukraiński

Prowadzenie

Paulina Mazurek

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup