01-10-2021 - 31-10-2021

Galeria Labirynt | Plaza

O wydarzeniu

Zapraszamy grupy zorganizowane na warsztaty towarzyszące pracom prezentowanym w Galerii Labirynt.

Warsztaty do wystawy „Ą fas – portrety z kolekcji”
„Ą fas” ukazuje różne spojrzenia na portrety w kolekcji Galerii Labirynt. Od klasycznego przedstawienia przez autoportret, karykaturę, portret fotograficzny, wideo, aż do nietypowego portretu w formie pisanej. Podczas spotkania odbędzie się oprowadzanie po wystawie oraz część plastyczna, w której uczestnicy i uczestniczki warsztatów wykonają własne portrety.
Miejsce: Galeria Labirynt | Plaza, ul. Lipowa 13 (wejście od ul. Ofiar Katynia)
Więcej informacji o wystawie: https://labirynt.com/2021/08/20/a-fas

__________

Warsztaty odbywają się od wtorku do piątku w godzinach 9:00–16:00. Konieczne jest wcześniejsze ustalenie terminu. Czas trwania spotkania to ok. 60 minut.

Dbając o bezpieczeństwo uczestników_czek warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

Informacje oraz zapisy telefonicznie 81 466 59 20 lub mailowo edu@labirynt.com.

Zajęcia są odpłatne; bilet: 4 zł/os., opiekunom grup zorganizowanych przysługuje bilet bezpłatny. Galeria zapewnia wszystkie potrzebne materiały.

Cennik

Zajęcia są odpłatne; bilet: 4 zł/os., opiekunom grup zorganizowanych przysługuje bilet bezpłatny. Galeria zapewnia wszystkie potrzebne materiały.

Język

polski

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup