01-9-2021 - 30-9-2021

Wszędzie

O wydarzeniu

Zapraszamy grupy zorganizowane na warsztaty towarzyszące pracom prezentowanym w Galerii Labirynt. We wrześniu proponujemy dwa tematy warsztatów inspirowanych wystawami.

Warsztaty do wystawy „Ą fas – portrety z kolekcji”
„Ą fas” ukazuje różne spojrzenia na portrety w kolekcji Galerii Labirynt. Od klasycznego przedstawienia przez autoportret, karykaturę, portret fotograficzny, wideo, aż do nietypowego portretu w formie pisanej. Podczas spotkania odbędzie się oprowadzanie po wystawie oraz część plastyczna, w której uczestnicy i uczestniczki warsztatów wykonają własne portrety.
Miejsce: Galeria Labirynt | Plaza, ul. Lipowa 13 (wejście od ul. Ofiar Katynia)
Więcej informacji o wystawie: https://labirynt.com/2021/08/20/a-fas

Warsztaty o neonie „Sztuka wybaczania” Dellfiny Dellert
Co to znaczy wybaczać? Jak uleczyć ludzkie relacje? Jakie konsekwencje niesie ze sobą słowo „Dziękuję”? Podczas warsztatów zostanie przybliżony neon „Sztuka wybaczania” Dellfiny Dellert. Tematem spotkania będzie też mowa nienawiści. W części plastycznej uczestnicy i uczestniczki warsztatów wykonają własne świecące w ciemności neonowe prace złożone z pozytywnych słów.
Miejsce: Galeria Labirynt przy ul. Ks. J. Popiełuszki 5
Więcej informacji o wystawie: https://labirynt.com/2021/06/02/sztuka-wybaczania

__________

Warsztaty odbywają się od wtorku do piątku w godzinach 9:00–16:00. Konieczne jest wcześniejsze ustalenie terminu. Czas trwania spotkania to ok. 60 minut.

Dbając o bezpieczeństwo uczestników_czek warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

Informacje oraz zapisy telefonicznie 81 466 59 20 lub mailowo edu@labirynt.com.

Zajęcia są odpłatne; bilet: 4 zł/os., opiekunom grup zorganizowanych przysługuje bilet bezpłatny. Galeria zapewnia wszystkie potrzebne materiały. Do końca września warsztaty w Galerii Labirynt | Plaza są bezpłatne

Cennik

Zajęcia są odpłatne; bilet: 4 zł/os., opiekunom grup zorganizowanych przysługuje bilet bezpłatny. Galeria zapewnia wszystkie potrzebne materiały. Do końca września warsztaty w Galerii Labirynt | Plaza są bezpłatne.

Język

polski

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup