24-9-2022 - 24-9-2022

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Drugie warsztaty z cyklu „Łańcuch – międzypokoleniowe więzi kobiece” będą kolejną okazją do spotkania i poznania naszych przodkiń.


⌚ Kiedy: 24.09.2022 (sobota), godz. 15.00-18.00
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ Dostępność: 🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Wydarzenie będzie tłumaczone na język ukraiński.
💰 Wstęp bezpłatny
📩 Zapisy online: link do formularza zgłoszeniowego

🖼 Prowadzenie: Paulina Mazurek
🇺🇦 Tłumaczenie: Anna Struts


Tym razem będziemy wywoływać ich wizerunki za pomocą techniki cyjanotypii (techniki fotograficznej wykorzystującej światłoczułość soli żelaza). Wykonamy wspólnie monochromatyczne, błękitne odbitki wybranych rodzinnych fotografii, podzielimy się ich historiami i spędzimy wrześniowy wieczór przy herbacie i opowieściach. Zastanowimy się, co mamy wspólnego, czym się różnimy?

Na warsztaty zapraszamy osoby czujące się kobietami i chcące poznać rodzinne historie. Warsztaty są kierowane także do osób, które nie były na pierwszej części cyklu.

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie zapisu i przesłanie skanów 3 wybranych rodzinnych fotografii, najlepiej portretów przodkiń, na mail: paulina.mazurek@labirynt.com do 19.09.2022.


projekt graficzny: Paulina Mazurek

Cennik

bezpłatne

Język

polski, ukraiński

Prowadzenie

Paulina Mazurek

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup