14-11-2020 - 14-11-2020

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

14.11.2020 r., g. 15:00

Zapraszamy dzieci w wieku 5-10 lat na warsztaty rodzinne! Spotkamy się w Galerii Labirynt, przy , ul. Ks. J. Popiełuszki 5.

Linie i plamy to podstawowe ślady, którymi posługują się artyści/ki. W zależności od efektu, jaki chcą uzyskać nadają im różne formy i kolory. Jednak czy wszystko na obrazie da się dokładnie zaplanować? Uczestnicy podczas warsztatów poznają ciekawe przykłady wykorzystania linii w sztuce, a także spróbują swoich sił w wykonywaniu rysunków  w ruchu, skacząc czy biegając.

 

🎨 Warsztaty odbędą się w Galerii Labirynt (ul. Ks. J. Popiełuszki 5). Dbając o bezpieczeństwo uczestników warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

 

📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do czwartku (12.11.) drogą mailową na adres edu@labirynt.com (prosimy o podanie imienia, nazwiska, wieku dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów) lub przez formularz zgłoszeniowy.

 

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

💰 Udział jest nieodpłatny

🖼 Prowadzenie: Anna Szary

Cennik

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup