19-6-2021 - 19-6-2021

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Look Book | warsztaty rodzinne inspirowane książką dla dzieci w wieku 4–6 lat

19.06.2021 r., g. 13:00

 

Zapraszamy dzieci w wieku 4–6 lat z opiekunami na warsztaty stacjonarne inspirowane artystycznymi książkami Hervé Tulleta! Warsztaty odbędą się na zielonym placu przed siedzibą galerii. Prosimy o zabranie ze sobą własnego koca.

 

Czy książka ma jeden określony kształt i rozmiar? Czy można ją modyfikować, przestawiać jej elementy? Czy książki mogą być większe w środku niż na zewnątrz? I czy mogą służyć do zabawy? Podczas naszego kolejnego spotkania zainspirujemy się artystycznymi książkami Hervé Tulleta. Na zajęciach wspólnie wymyślimy historie kryjące się w tych niezwykłych publikacjach oraz wykonamy własne przestrzenne konstrukcje inspirowane jedną z nich.

 

___________________

 

✅ Dostępność:

 

👨‍🦽 Warsztaty odbywają się na zielonym placu przed Galerią. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające.

 

🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.

 

___________________

 

📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (16.06) lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone przez formularz zgłoszeniowy (https://forms.gle/FJZKLHFUYLVR85BQ6).

 

🎨 Warsztaty odbędą się na zielonym placu przed siedzibą Galerii Labirynt (ul. Ks. J. Popiełuszki 5). Prosimy o zabranie ze sobą własnego koca. W przypadku złej pogody warsztaty zostaną odwołane. Dbając o bezpieczeństwo uczestników warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

 

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

 

⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

 

💰 Udział jest odpłatny, cena biletu: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

 

🖼 Prowadzenie: Krystian Kamiński, edukator Galerii Labirynt

Cennik

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup