17-10-2020 - 17-10-2020

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Zapraszamy dzieci w wieku 5-8 lat na warsztaty rodzinne inspirowane ciekawymi, starannie zaprojektowanymi i niebanalnymi książkami dla najmłodszych. Uczestnicy i uczestniczki warsztatów przekonają się, że książka może być doskonałym punktem wyjścia do twórczych zadań.

Najbliższe spotkanie będzie poświęcone wyjątkowej pozycji pt. ,,O Kamilu, który patrzył rękami”. Uczestnicy i uczestniczki warsztatów poznają bohatera książki oraz dowiedzą się więcej o świecie osób niewidomych. Warsztaty rozpoczną się od wspólnego czytania, następnie dzieci wraz z opiekunami, wykonają własne kolaże tyflograficzne, które będzie można oglądać nie tylko oczami.

🎨 Warsztaty odbędą się w Galerii Labirynt (ul. Ks. J. Popiełuszki 5). Dbając o bezpieczeństwo uczestników warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (14.10) drogą mailową na adres edu@labirynt.com lub przez wiadomość prywatną (prosimy o podanie imienia, nazwiska, wieku dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów) lub przez formularz zgłoszeniowy.

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

💰 Udział jest odpłatny, cena biletu: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.
🖼 Prowadzenie: Dominika Knap, edukatorka Galerii Labirynt

Cennik

Udział jest odpłatny, cena biletu: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup