20-5-2023 - 20-5-2023

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

„Migające dzieci? Tak – dzieci, które migają. Istnieje niezbity dowód na to, że dzieci, które znają język migowy są geniuszami jak Mozart lub Einstein. W trakcie migania mózg pracuje na pełnych obrotach, ponieważ zaangażowane są w to obie półkule”.

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-8 lat. Podczas spotkania uczestnicy i uczestniczki będą mogły wybrać jeden z tematów przygotowanych przez prowadzącą, a następnie dowiedzą się, jak migać słownictwo w PJM! Dzieci i rodzice dowiedzą się też, jak korzystać z książki „Migające dzieci” i świetnie się przy tym bawić.

Wydarzenie jest organizowane we współpracy z Centrum Polskiego Języka Migowego.


⌚ Kiedy: 20.05.2023 (sobota), godz. 13.00–14.00
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ Dostępność: 🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Warsztaty będą tłumaczone na polski język migowy.
💰 Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (17.05) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online – link do formularza zgłoszeniowego.

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

🖼 Prowadzenie: Karolina Bocian, autorka publikacji „Migające dzieci”.
🤟Tłumaczenie PJM: Ewelina Lachowska.
🇺🇦 Tłumaczenie: Oleksandra Orkusha.

Cennik

bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne

Język

polski, PJM, ukraiński

Prowadzenie

Karolina Bocian

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup