09-12-2023 - 09-12-2023

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

To wyjątkowe warsztaty, które połączą naukę języka migowego z fascynującym światem pogody. Nauczymy się wyrażać słońce, deszcz, wiatr i wiele innych zjawisk atmosferycznych za pomocą języka migowego. Przyjdźcie i odkryjcie, jak z pogodą można rozmawiać na wesoło.


⌚ Kiedy: 9.12.2023 (sobota), godz. 13.00–14.00
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ Dostępność: 🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. 🇺🇦 Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
💰 Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (6.12) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online – link do formularza zgłoszeniowego.

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.
🖼 Prowadzenie: Wioletta Stępniak, edukatorka Galerii Labirynt.
🇺🇦 Tłumaczenie: Yuliia Shevchuk.

Cennik

bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne

Język

polski, ukraiński, PJM

Prowadzenie

Wioletta Stępniak

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup