27-3-2021 - 27-3-2021

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

 

W związku z nowymi obostrzeniami odwołujemy wszystkie warsztaty
organizowane w Galerii Labirynt od 20 marca 2021 do 9 kwietnia 2021.

 

Dziękujemy za zgłoszenia. Zapisy zostały zamknięte z powodu wyczerpania limitu miejsc.

 

Nie sztuka poznać sztukę [PJM] | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 9–12 lat
Zapraszamy dzieci w wieku 9–12 lat z opiekunami na warsztaty stacjonarne, na których dowiecie się o użyciu bakterii i grzybów przez artystów!

Kiedy: 27.03.2021 r., g. 13:00
Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Warsztaty mogą być tłumaczone na PJM – zaznacz odpowiednie miejsce w formularzu zgłoszeniowym. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.
Wstęp: cena biletu: 4 zł/dziecko

Jak artyści  i artystki wykorzystują w swojej twórczości bakterie, pleśń i grzyby? W jaki sposób tworzone są takie prace? Czy pachną? Czy można ich dotknąć? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań znajdziemy podczas kolejnych warsztatów „Nie sztuka poznać sztukę”! Punktem wyjścia do naszych twórczych wyzwań będą prace Diany Lelonek, Klausa Pichlera, Macieja Dowgiałło, ale także te tworzone przez badaczy i badaczki w laboratoriach. W części plastycznej uczestnicy i uczestniczki warsztatów stworzą własne modele bakterii!

___________________

✅ Dostępność:

👨‍🦽 Warsztaty odbywają się na parterze. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające.

🧏  Warsztaty mogą być tłumaczone na PJM – zaznacz odpowiednie miejsce w formularzu zgłoszeniowym.

🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.

___________________

📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (24.03.) lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone przez formularz zgłoszeniowy.

🎨 Warsztaty odbędą się w Galerii Labirynt (ul. Ks. J. Popiełuszki 5). Dbając o bezpieczeństwo uczestników warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

💰 Udział jest odpłatny, cena biletu: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

🖼 Prowadzenie: Dominika Knap, edukatorka Galerii Labirynt

🧏 Tłumaczenie PJM: Ewelina Lachowska

Cennik

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup