15-5-2021 - 15-5-2021

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Nie sztuka poznać sztukę | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 9–12 lat

15.05.2021 r., g. 13:00

 

Zapraszamy dzieci w wieku 9–12 lat z opiekunami na warsztaty stacjonarne, na których dowiecie się o użyciu bakterii i grzybów przez artystów! Warsztaty odbędą się na zielonym placu przed siedzibą galerii. Prosimy o zabranie ze sobą własnego koca.

 

Jak artyści  i artystki wykorzystują w swojej twórczości bakterie, pleśń i grzyby? W jaki sposób tworzone są takie prace? Czy pachną? Czy można ich dotknąć? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań znajdziemy podczas kolejnych warsztatów „Nie sztuka poznać sztukę”! Punktem wyjścia do naszych twórczych wyzwań będą prace Diany Lelonek, Klausa Pichlera, Macieja Dowgiałło, ale także te tworzone przez badaczy i badaczki w laboratoriach. W części plastycznej uczestnicy i uczestniczki warsztatów stworzą własne modele bakterii!

 

___________________

 

Dostępność:

 

👨‍🦽 Warsztaty odbywają się na zielonym placu przed Galerią. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające.

 

🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.

 

___________________

 

📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (12.05) lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone przez formularz zgłoszeniowy (https://forms.gle/htBb8NLxrERp1pDa7).

 

🎨 Warsztaty odbędą się na zielonym placu przed siedzibą Galerii Labirynt (ul. Ks. J. Popiełuszki 5). Prosimy o zabranie ze sobą własnego koca. W przypadku złej pogody warsztaty zostaną odwołane. Dbając o bezpieczeństwo uczestników warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

 

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

 

⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

 

💰 Udział jest odpłatny, cena biletu: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

 

🖼 Prowadzenie: Dominika Knap, edukatorka Galerii Labirynt

Cennik

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup