27-2-2021 - 27-2-2021

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Nie sztuka poznać sztukę – warsztaty rodzinne
Zapraszamy dzieci w wieku 9-12 lat z opiekunami na warsztaty stacjonarne o street artcie!

Kiedy: 27.02.2021 r., godz. 13:00 i 15:00
Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Dostępność: brak tłumaczenia na PJM. Warsztaty odbywają się na parterze. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.om
Wstęp: cena biletu: 4 zł/dziecko

Podczas warsztatów uczestniczki i uczestnicy poznają sztukę streetartu oraz zaskakujące prace, które mogą podziwiać również podczas spaceru po ulicach Lublina. Punktem wyjścia do twórczych wyzwań będą murale i graffiti znanych artystów i artystek. W części plastycznej uczestnicy i uczestniczki warsztatów stworzą własne kolorowe projekty graffiti oparte o szablony!
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (24.02.2020) lub do wyczerpania miejsc.
Zapisy na warsztaty przyjmujemy przez formularze zgłoszeniowe:
Formularz na godz. 13:00
Warsztaty odbędą się w Galerii Labirynt (ul. Ks. J. Popiełuszki 5). Dbając o bezpieczeństwo uczestników warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.
Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 60 minut.
Udział jest odpłatny, cena biletu: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.
Prowadzenie: Dominika Knap, edukatorka Galerii Labirynt

Cennik

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup