10-10-2020 - 10-10-2020

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Zapraszamy na warsztaty rodzinne dla dzieci 6-12 lat!

Jednym z ważniejszych zmysłów, którymi odbieramy świat jest dotyk, ale co zrobić gdy na większości wystaw sztuki dotykanie obiektów jest zabronione? Czy umiemy sobie wyobrazić jaki w dotyku byłby wiszący na ścianie obraz? Czy powstawały prace przeznaczone także do dotykania? Podczas warsztatów uczestnicy nie tylko poznają takie wystawy, ale także będzie okazja do zabawy w tworzenie fakturowych prac, w których wykorzystamy, nietypowe, bo spożywcze i naturalne materiały.

🎨 Warsztaty odbędą się w Galerii Labirynt (ul. Ks. J. Popiełuszki 5). Dbając o bezpieczeństwo uczestników warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (7.10) drogą mailową na adres edu@labirynt.com lub przez wiadomość prywatną (prosimy o podanie imienia, nazwiska, wieku dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów) lub przez formularz zgłoszeniowy.

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

💰 Udział jest bezpłatny.

🖼 Prowadzenie: Anna Szary

 

Zrealizowano w ramach stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Cennik

Bezpłatne.

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup