14-10-2023 - 14-10-2023

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Czy jesteście gotowi i gotowe do podróży dookoła świata, podczas której poznacie dużo fajnych miejsc, kulturę innych krajów i spotkacie się ze słynnymi przedstawicielami i przedstawicielkami świata sztuki współczesnej? Jeśli tak, to weźcie ze sobą osoby, z którymi chcecie zwiedzić świat i przyjdźcie na Odlotowe Warsztaty! Walizki z rzeczami, które będą niezbędne w podróży, dostaniecie na miejscu. Miejsce zbiórki – Galeria Labirynt. Godzina wylotu – 13.00.


⌚ Kiedy: 14.10.2023 (sobota), godz. 13.00–14.00
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ Dostępność: 🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. 🇺🇦 Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
💰 Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (11.10) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online – link do formularza zgłoszeniowego.

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.
🖼 Prowadzenie: Oleksandra Orkusha, edukatorka Galerii Labirynt.
🇺🇦 Tłumaczenie: Yuliia Shevchuk.

Cennik

Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.

Język

polski, ukraiński

Prowadzenie

Oleksandra Orkusha

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup