26-2-2022 - 26-2-2022

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

❗️ Zapisy na wydarzenie zamknięte. Dziękujemy za zgłoszenia❗️

Zapraszamy dzieci w wieku 7–12 lat wraz z opiekunami/opiekunkami na warsztaty, które przeprowadzi artystka, Ema Ferreira. Wydarzenie jest realizowane w ramach rezydencji artystycznej z projektu Improvisa.

Na warsztatach zajmiemy się tematem wykorzystania ludzkiego głosu jako medium do tworzenia dźwięku. Pomoże nam w tym kilka praktycznych ćwiczeń intonacyjnych i emisyjnych. Korzystając z repertuaru naszych strun głosowych, nagramy odgłosy, które będą towarzyszyły wybranym pracom. Następnie w aplikacji Improvisa połączymy obrazy z dźwiękiem, animując sztukę.

⚠️ Uwaga! Na zajęciach będziemy korzystać z aplikacji na smartfony – prosimy o przyniesienie własnych urządzeń z dostępem do internetu!

Warsztaty odbywają się w ramach akcji „Zima w mieście 2022”.

⌚KIEDY: 26.02.2022 r. (sobota), g. 13:00

🌏 GDZIE: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin

✅ DOSTĘPNOŚĆ:
👨‍🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające.
🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.

💰 Warsztaty są bezpłatne.

📩 ZAPISY na warsztaty przyjmujemy do środy (23.02) lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone online (https://forms.gle/y4g55UgPoaqgssQH6).

🎨 Dbając o bezpieczeństwo uczestników_czek warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

⏱ Warsztaty trwają ok. 90 minut.

🖼 Prowadzenie: Ema Ferreira, rezydentka projektu Improvisa.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu Kreatywna Europa.

Wstęp

bezpłatny

Język

polski

Prowadzenie

Ema Ferreira, rezydentka projektu Improvisa

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup