26-5-2023 - 26-5-2023

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Z okazji pierwszych urodzin Biblioteki Azyl zapraszamy Was do wspólnej celebracji. Równo rok temu przenieśliśmy księgozbiór do przestrzeni Galerii Labirynt | Plaza i tak powstało nowe miejsce, gdzie wspólnie działamy.

Od roku obserwujemy jak społeczność skupiona wokół Biblioteki rośnie w liczbie osób oraz nowych relacji. Odwiedzacie nas, współprowadzicie klub książki, zabieracie głos podczas kręgów, robicie wystawy. Poza tym są pogaduszki przy kawce, wybieraniu nowej książki czy po prostu obecność w ciszy.

Wasze zaangażowanie w program Azylu wzrusza nas i motywuje do dalszego działania. Chcemy Wam za to podziękować! Zorganizujmy więc wspólnie Queerowego Grilla! Wydarzenie odbędzie się w formie pikniku i potańcówki. Zapewniamy gorące i pyszne jedzonko w wersji wege i mięsnej. Każda z osób będzie mogła stanąć za grillem tego dnia i usmażyć dla innych osób jedzenie.


Kiedy: 26.05.2023 (piątek), godz. 18:00–00:00
Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin; wydarzenie odbędzie się pomiędzy podwórkiem Galerii Labirynt i barem Opium Labirynt
Dostępność: Wydarzenie odbywa się na parterze w przestrzeni wolnej od barier architektonicznych.

Jeśli chcecie nam coś podarować z okazji urodzin, to proponujemy prezent w formie roślinki czy kwiatka, które zamieszkają w Bibliotece Azyl.

Cennik

bezpłatne

Język

polski

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup