25-2-2023 - 25-2-2023

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Co sprawia, że jesteśmy rodziną – czy do rodziny może należeć sąsiadka albo przyjaciel? Czy w naszej rodzinie mieści się też żółw i rybki? Na warsztatach odwiedzimy wystawę „Piosenka o mojej rodzinie”, opowiadającą o codzienności rodzinnej osoby autystycznej. Wykonamy prace plastyczne, w których zastanowimy się, jakie potrzeby mają osoby z naszej najbliższej rodziny – co lubią, czego nie lubią, kiedy dobrze się czują?


⌚ Kiedy: 25.02.2023 (sobota), godz. 13:00
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ Dostępność: 🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. 🇺🇦 Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
💰 Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (22.02) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online – link do formularza zgłoszeniowego.

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

🖼 Prowadzenie: Paulina Mazurek, edukatorka Galerii Labirynt.
🇺🇦 Tłumaczenie: Mariya Hoyin.

Cennik

bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne

Język

polski, ukraiński

Prowadzenie

Paulina Mazurek

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup