28-11-2022 - 23-12-2022

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Wyniki open call:

  • Val Ziółko
  • Magda Sobiesiak/Opal Ćwikła
  • Sylwester Iżowski
  • Natal Ludian
  • Oleksandr Halishchuk

Biblioteka Azyl w Galerii Labirynt zaprasza do udziału w projekcie „Queerujemy Lublin”, realizowanym dzięki programowi The Europe Challenge. Celem programu jest budowanie relacji pomiędzy bibliotekami i lokalnymi społecznościami. Wszystkie przedsięwzięcia zrealizowane w ramach projektu „Queerujemy Lublin”, zostaną zaprezentowane w Bibliotece Azyl.

 

Kto może wziąć udział

Open Call skierowany jest do młodych osób (15-27 lat)  LGBTQIA+ mieszkających w Lublinie.

 

Wysokość mikrograntu

Wnioski można składać do maksymalnej kwoty w wysokości 1500 zł.

 

Na co możecie przeznaczyć mikrogranty

Przekazujemy fundusze na wcielenie w życie waszych queerowych pomysłów. Proponowane działania mogą się odbyć w dowolnej formie, z publicznością bądź bez, mogą to być np.: warsztaty, spotkania autorskie, wykłady, wieczory poetyckie, koncerty, słuchowiska, sesje zdjęciowe, kreacje drag queen, prace artystyczne oraz inne formy realizujące wasze codzienne marzenia.

Nie musicie mieć doświadczenia w organizacji wydarzeń ani dorobku artystycznego, aby móc zgłosić projekt. Zespół Biblioteki Azyl pomoże wam w realizacji waszych zamierzeń. Wnioski można składać jako osoby indywidualne, duety lub kolektywy.

Pragniemy wspólnie i lokalnie wymienić się doświadczeniami – osobistymi, jak i zbiorowymi  – o otaczającej nas nieheteronormatywnej kulturze. Zależy nam na tworzeniu takich relacji pomiędzy Biblioteką Azyl a lokalną społecznością, które będą oparte na wsparciu, trosce i zaufaniu.

 

Jak złożyć wniosek

Online: link do formularza zgłoszeniowego

 

Terminy

Wnioski można składać do 23.12.2022.
Ogłoszenie wyników 30.12.2022.
​​Działania mogą się odbywać w okresie 9.01-8.05.2023.

 

Kontakt

Wszystkie pytania związane z open callem prosimy kierować na adres: queerujemylublin@gmail.com

 


Projekt Queerujemy Lublin dofinansowany jest z funduszy The European Cultural Foundation z programu The Europe Challenge 2022-23

 

Cennik

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup