30-7-2022 - 30-7-2022

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Domki, schronienie, szałasy – sezon namiotowy trwa. Podczas wakacyjnych warsztatów na trawie poznamy naturalne, małe budowle, które tworzą współcześni artyści/artystki. Wyruszymy w misję poszukiwania przyrodniczych skarbów, z których wykonamy nasze małe konstrukcje. A kto zamieszka w naszych domkach? Warsztaty odbywają się na zielonym placu przed Galerią.


Kiedy: 30.07.2022 (sobota), godz. 13.00–14.00
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ Dostępność: 🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. 🇺🇦 Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
💰 Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (27.07) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online: link do formularza zgłoszeniowego.


🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.
🖼 Prowadzenie: Anna Śmierzchalska, edukatorka Galerii Labirynt.

 

Warsztaty odbywają się w ramach akcji Lato w mieście 2022.

Cennik

bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne

Język

polski, ukraiński

Prowadzenie

Anna Śmierzchalska

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup