20-8-2022 - 20-8-2022

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Podczas rodzinnych warsztatów na trawie poznamy dzieła sztuki, które unoszą się nad naszymi głowami. Inspirowani wakacyjnym, ciepłym wiatrem i naturalnymi materiałami wykonamy latające obiekty. Polecimy hen… daleko do chmur! Warsztaty odbywają się na zielonym placu przed Galerią Labirynt.


Kiedy: 20.08.2022 (sobota), godz. 13.00–14.00
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
Dostępność: 🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. 🇺🇦 Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
💰 Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (17.08) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online (link do formularza zgłoszeniowego).


🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.
🖼 Prowadzenie: Anna Śmierzchalska, edukatorka Galerii Labirynt.

Warsztaty odbywają się w ramach akcji Lato w mieście 2022.

Cennik

4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne

Język

polski, ukraiński

Prowadzenie

Anna Śmierzchalska

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup