24-10-2020 - 24-10-2020

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat na warsztaty rodzinne!

Jak to możliwe, że przezroczyste światło zawiera tyle kolorów tęczy? Jak współczesnym artystom udaje się złapać barwne światło na szarych łąkach, szerokich horyzontach i w ciemnych lasach? Tym razem poznamy Sztukę Ziemi (LandArt) poprzez wyraźne kolory jesieni. Zbierzemy ulotne kolory przyrody i stworzymy naturalne witraże.

🎨 Warsztaty odbędą się na terenie zielonym przy Galerii Labirynt (ul. Ks. J. Popiełuszki 5). Prosimy o zabranie ze sobą koca. W przypadku złej pogody warsztaty odbędą się w pracowni edukacyjnej. Dbając o bezpieczeństwo uczestników warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (21.10) drogą mailową na adres edu@labirynt.com lub przez wiadomość prywatną (prosimy o podanie imienia, nazwiska, wieku dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów) lub przez formularz zgłoszeniowy.

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

💰 Udział jest odpłatny, cena biletu: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

🖼 Prowadzenie: Anna Śmierzchalska, edukatorka Galerii Labirynt

Cennik

Udział jest odpłatny, cena biletu: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup