19-3-2022 - 19-3-2022

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

❗Zapisy na wydarzenie zamknięte. Dziękujemy za zgłoszenia❗

 

Zapraszamy dzieci w wieku 5–8 lat z opiekunami i opiekunkami na warsztaty w Galerii Labirynt inspirowane Sztuką Ziemi!

Podczas spotkania punktem wyjścia twórczych aktywności są wybrane prace artystów i artystek, którzy używają w twórczości naturalnych materiałów. Podczas każdego spotkania inspirujemy się sztuką i naturą, kosmosem, wiatrem, przyrodą i skarbami znalezionymi na dworze. W części plastycznej dzieciaki tworzą własne, nietypowe instalacje lub obiekty z naturalnych tworzyw.


Kiedy: 19.03.2022 (sobota), godz. 13.00
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
Dostępność: 👨🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.
💰 Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (16.03) lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone online (link do formularza zgłoszeniowego).


🎨 Dbając o bezpieczeństwo uczestników_czek warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

Cennik

4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne

Język

polski

Prowadzenie

Anna Śmierzchalska, edukatorka Galerii Labirynt

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup