24-7-2021 - 24-7-2021

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Rosnąca sztuka | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 5-8 lat

24.07.2021 r., g. 13:00

 

Zapraszamy dzieci w wieku 5-8 lat na warsztaty rodzinne w Galerii Labirynt inspirowane roślinnymi kostiumami! Warsztaty mogą być tłumaczone na PJM! Warsztaty odbędą się na zielonym placu przed siedzibą galerii. Prosimy o zabranie ze sobą własnego koca.

 

Z czego złożone są nasze ubrania? Jakie jakości, materiały i doznania czujemy przez skórę?
W co jesteśmy ubrani na co dzień? Tematem sierpniowego spotkań z cyklu Rosnącej Sztuki będą roślinne kreacji. Poznamy artystów Sztuki Ziemi, którzy stworzyli zielone kostiumy by otulać siebie bezpośrednio naturą.

Zainspirowani współczesnymi artystami i przyrodą ‘’uszyjemy’’ włąsne stroje z liści, gałązek, kwiatów oraz innych naturalnych znalezionych na łące skarbów. Zieloni projektanci przybywajcie!

 

Warsztaty odbywają się w ramach akcji Lato w Mieście 2021.

 

___________________

✅Dostępność:

👨‍🦽Warsztaty odbywają się na parterze. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające.

🦻Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.

___________________

📩Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (21.07) lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone przez formularz zgłoszeniowy.

🎨 Warsztaty odbędą się w Galerii Labirynt (ul. Ks. J. Popiełuszki 5). Dbając o bezpieczeństwo uczestników warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

⏱Warsztaty trwają ok. 60 minut.

💰Udział jest odpłatny, cena biletu: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

🖼Prowadzenie: Anna Śmierzchalska, edukatorka Galerii Labirynt

Cennik

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup