21-8-2021 - 21-8-2021

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Rosnąca sztuka | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 5-8 lat

21.08.2021 r., g. 13:00

 

Zapraszamy dzieci w wieku 5-8 lat na warsztaty rodzinne w Galerii Labirynt inspirowane wiatrem! Warsztaty odbędą się na zielonym placu przed siedzibą galerii. Prosimy o zabranie ze sobą własnego koca.

 

Jakie barwy maluje wiatr? Jakie dźwięki i zapachy niesie podmuch? Podczas lipcowego spotkania z cyklu Rosnącej Sztuki przypomnimy sobie o niewidzialnym żywiole powietrza. Poznamy współczesnych artystów Sztuki Ziemi, których prace istnieją dzięki mocy wiatru. Wsluchując się w pieśń wiatru stworzymy powiewające instalacje, wykorzystując naturalne skarby przyrody znalezione  przed Galerią.

 

Warsztaty odbywają się w ramach akcji Lato w Mieście 2021.

 

___________________

✅ Dostępność:

👨‍🦽Warsztaty odbywają się na parterze. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające.

🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.

___________________

📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (18.08) lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone przez formularz zgłoszeniowy.

🎨 Warsztaty odbędą się w Galerii Labirynt (ul. Ks. J. Popiełuszki 5). Dbając o bezpieczeństwo uczestników warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

💰 Udział jest odpłatny, cena biletu: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

🖼  Prowadzenie: Anna Śmierzchalska, edukatorka Galerii Labirynt

 

fot. Agata Wiatr

Cennik

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup