18-9-2021 - 18-9-2021

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

❗️ Zapisy na wydarzenie zamknięte. Dziękujemy za zgłoszenia❗️

Rosnąca sztuka | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 5–8 lat 

18.09.2021 r., g. 13:00

Zapraszamy dzieci w wieku 5–8 lat z opiekunami na warsztaty w Galerii Labirynt inspirowane Sztuką Ziemi oraz kosmicznym niebem!

Rośnij sztuko wysoko, wysoko do nieba, do słońca, do gwiazd! A jakie tam dzieła sztuki na galaktycznym niebie? Podczas wrześniowych, twórczych warsztatów rodzinnych spojrzymy w kosmos. Porozmawiamy o artystach z nurtu Sztuki Ziemi, którzy w swoich pracach wykorzystywali motyw astrologii. W części praktycznej wykonamy dzieła z naturalnych materiałów – własne gwiezdne konstelacje.

___________________

 

✅ Dostępność:

 

👨‍🦽 Warsztaty odbywają się na parterze. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające.

 

🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.

___________________

 

📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (15.09) lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone przez formularz zgłoszeniowy.

 

🎨 Warsztaty odbędą się w Galerii Labirynt (ul. Ks. J. Popiełuszki 5). Dbając o bezpieczeństwo uczestników_czek warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

 

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

 

⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

 

💰 Udział jest odpłatny, cena biletu: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

 

🖼 Prowadzenie: Anna Śmierzchalska, edukatorka Galerii Labirynt

Cennik

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup