23-10-2021 - 23-10-2021

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

❗️Zapisy na warsztaty zamknięte. Dziękujemy za zgłoszenia❗️

Zapraszamy dzieci w wieku 5–8 lat z opiekunami na warsztaty poświęcone stemplom, śladom oraz symbolom w sztuce i naturze.

Jakie odbicia tworzą współcześni artyści i artystki zaangażowani w kwestie związane ze środowiskiem? Jakie ślady zostawiają po sobie ludzie, a jakie znaki można odnaleźć w lesie? Tropów  poszukamy podczas warsztatów inspirowanych sztuką środowiskową oraz jesienną naturą. Tym razem będziemy eksperymentować, zostawiając jesienne znaki na wspólnej, wielkiej płaszczyźnie.


⌚ Kiedy: 23.10.2021 (sobota), godz. 13.00
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ Dostępność👨‍🦽 Warsztaty odbywają się na parterze. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.
💰 Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (20.10) lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone przez formularz zgłoszeniowy.


🎨 Dbając o bezpieczeństwo uczestników_czek warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.
🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

🖼 Prowadzenie: Anna Śmierzchalska, edukatorka Galerii Labirynt

Cennik

Bilet: 4 zł/dziecko

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup