13-11-2021 - 13-11-2021

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Zapraszamy dzieci w wieku 5–8 lat wraz z opiekunami na warsztaty inspirowane Sztuką Ziemi oraz kolorami, które tworzą światło!

Gdy pogoda szara i bura, my skupimy się na wielobarwnej przyrodzie. Przyjrzymy się twórczości artystów i artystek sztuki środowiskowej, którzy w swoich dziełach zamieniają białe światło w kolorową tęczę. Poszukamy odpowiedzi na pytania o to, dlaczego nie możemy chwycić światła w dłonie, i jak to możliwe, że „barwy przed nami tańczą”. Tym razem będziemy eksperymentować, tworząc prace witrażowe.


⌚ KIEDY: 13.11.2021 (sobota), godz. 13.00
🌏 GDZIE: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ DOSTĘPNOŚĆ: Warsztaty odbywają się na parterze. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.
💰 BILET: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.
📩 ZAPISY na warsztaty przyjmujemy do środy (10.11) lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone przez formularz zgłoszeniowy.


🎨 Dbając o bezpieczeństwo uczestników_czek warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.
🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

🖼 Prowadzenie: Anna Śmierzchalska, edukatorka Galerii Labirynt

Cennik

Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup