18-12-2021 - 18-12-2021

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

❗️Zapisy na warsztaty zamknięte. Dziękujemy za zgłoszenia❗️

Zapraszamy dzieci w wieku 5-8 lat z opiekunami na warsztaty inspirowane sztuką ziemi i fraktalami!

Fraktale to powtarzające się nieskończenie wzory. Można je odnaleźć np. w płatkach śniegu, konarach drzew, kalafiorach, a nawet w naszych płucach. Podczas zajęć przyjrzymy się pracom współczesnych artystów i artystek przenoszących do swoich prac te kosmiczne struktury występujące w naturze. W części twórczej dzieci wraz z dorosłymi stworzą w formie plastycznej własne fraktalne wzory.


⌚KIEDY: 18.12.2021 (sobota), godz. 13.00
🌏 GDZIE: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ DOSTĘPNOŚĆ: 👨‍🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.
💰 BILET: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.
📩 ZAPISY na warsztaty przyjmujemy do środy (15.12) lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone online (link do formularza zgłoszeniowego).


🎨 Dbając o bezpieczeństwo uczestników_czek warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.
🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

🖼 Prowadzenie: Anna Śmierzchalska, edukatorka Galerii Labirynt

Cennik

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup