19-2-2022 - 19-2-2022

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

❗️ Zapisy na wydarzenie zamknięte. Dziękujemy za zgłoszenia❗️

Zapraszamy dzieci w wieku 5–8 lat z opiekunami i opiekunkami na warsztaty w Galerii Labirynt inspirowane Sztuką Ziemi!

Podczas spotkania punktem wyjścia twórczych atywności są wybrane prace artystów i artystek, którzy wykonują swoje prace z użyciem naturalnych materiałów. Podczas każdego spotkania inspirujemy się sztuką i naturą, kosmosem, wiatrem, przyrodą i skarbami znalezionymi na dworze. W części plastycznej dzieciaki tworzą własne, nietypowe instalacje lub obiekty z naturalnych tworzyw.

Warsztaty odbywają się w ramach akcji „Zima w mieście 2022”.

⌚KIEDY: 19.02.2022 r. (sobota), g. 13:00

🌏 GDZIE: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin

✅ DOSTĘPNOŚĆ:
👨‍🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające.
🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.

💰 BILET: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

📩 ZAPISY na warsztaty przyjmujemy od 3.02 do środy (16.02) lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone online (https://forms.gle/Rs3Deb4d3oPFHPbD8).

🎨 Dbając o bezpieczeństwo uczestników_czek warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

🖼 Prowadzenie: Anna Śmierzchalska, edukatorka Galerii Labirynt

Bilet

4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

Język

polski

Prowadzenie

Anna Śmierzchalska, edukatorka Galerii Labirynt

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup