03-6-2023 - 03-6-2023

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Zapraszamy na Ucztę Błotną! W czerwcowym menu: naleśniki z liści kasztana w sosie glinianym. Wiosenne babeczki kwiatowe ze żwirkową posypką. Zupa z patyczaków i trawy. Chipsy z kory drzewa. Makaron z gałązek brzozy w sosie mleczowym. Co jeszcze nasi szefowie i szefowe kuchni zaproponują? Składniki sponsoruje natura.

Inspiracją do twórczego gotowania będą artyści i artystki, którzy i które w swoich dziełach sztuki zaprosili widzów i widzki do jedzenia wspólnego posiłku. Warsztaty odbywają się na zielonym placu przed Galerią.


⌚ Kiedy: 3.06.2023 (sobota), godz. 13.00–14.00
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ Dostępność: 🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. 🇺🇦 Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
💰 Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (31.05) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online – link do formularza zgłoszeniowego.

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

🖼 Prowadzenie: Anna Śmierzchalska, edukatorka Galerii Labirynt.
🇺🇦 Tłumaczenie: Oleksandra Orkusha.

Cennik

bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne

Język

polski, ukraiński

Prowadzenie

Anna Śmierzchalska

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup