26-11-2022 - 26-11-2022

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Podczas spotkania punktem wyjścia twórczych aktywności są wybrane prace artystów i artystek, którzy tworzą razem z przyrodą. Inspirujemy się sztuką i naturą, kosmosem, wiatrem, żywiołami i skarbami znalezionymi na dworze. W części plastycznej dzieciaki tworzą własne, nietypowe instalacje lub obiekty z naturalnych tworzyw. W warsztatach dzieci uczestniczą razem z rodzicami.


⌚ Kiedy: 26.11.2022 (sobota), godz. 13.00–14.00
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ Dostępność: 🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. 🇺🇦 Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
💰 Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (23.11) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online (link do formularza zgłoszeniowego).

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

🖼 Prowadzenie: Anna Śmierzchalska, edukatorka Galerii Labirynt
🇺🇦 Tłumaczenie: Oleksandra Orkusha

Cennik

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup