30-4-2022 - 30-4-2022

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Zapraszamy dzieci w wieku 5–8 lat z opiekunami/opiekunkami na warsztaty inspirowane sztuką ziemi! Zajęcia są dla polskich i ukraińskich rodzin.

Podczas spotkania punktem wyjścia twórczych aktywności są wybrane prace artystów i artystek, którzy w swojej twórczości wykorzystują naturalne materiały. Inspirujemy się sztuką i naturą, kosmosem, wiatrem, przyrodą i skarbami znalezionymi na dworze. W części plastycznej dzieciaki tworzą własne, nietypowe instalacje lub obiekty z naturalnych tworzyw.


⌚ Kiedy: 30.04.2022 (sobota), godz. 13.00–14.00 i 15.00–16.00
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ Dostępność👨🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. 🇺🇦 Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
💰 Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (27.04) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online poprzez formularze zgłoszeniowe:

🕐 godzina 13.00 – link do formularza zgłoszeniowego
🕒 godzina 15.00 – link do formularza zgłoszeniowego


🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

Cennik

bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne

Język

polski, ukraiński

Prowadzenie

Anna Śmierzchalska, edukatorka Galerii Labirynt

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup