29-5-2021 - 29-5-2021

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Rosnąca Sztuka | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 5–8 lat
29.05.2021 r., g. 13:00

 

Zapraszamy dzieci w wieku 5–8 lat z opiekunami na rodzinne warsztaty twórcze inspirowane Sztuką Ziemi! Warsztaty odbędą się na zielonym placu przed siedzibą galerii. Prosimy o zabranie ze sobą własnego koca.

 

Czy dzieło sztuki może zostać zasiane? Co jest potrzebne by „wyrosła sztuka”? Jak długo kiełkują rośliny? Majowe spotkanie będzie poświęcone twórczości polskiej artystki, Teresy Murak, która w swoich pracach używała rzeżuchy.

 

Zgodnie z cyklem natury, nasłuchując wiosennej tradycji, twórczo pobawimy się jako artyści-ogrodnicy. Inspirowani Sztuką Ziemi stworzymy prace między innymi z nasionek rzeżuchy.

Powstałe dzieła zabierzecie ze sobą, aby dalej o nie dbać, a później pięknie ozdobić potrawy i dodać im witamin.

 

___________________

 

 

✅ Dostępność:

👨‍🦽 Warsztaty odbywają się na terenie zielonym przed Galerią Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające.

 

🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.

 

___________________

 

 

📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (26.05) lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone przez formularz zgłoszeniowy (https://forms.gle/3Ub7gs1U32cFx7Kp9).

 

🎨 Warsztaty odbędą się na trawie przy Galerii Labirynt (ul. Ks. J. Popiełuszki 5). Dbając o bezpieczeństwo uczestników warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

 

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

 

⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

 

💰 Udział jest odpłatny, cena biletu: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

 

🖼 Prowadzenie: Anna Śmierzchalska, edukatorka Galerii Labirynt

Cennik

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup