14-11-2020 - 14-11-2020

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

14.11.2020 r., g. 13:00

Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat na warsztaty rodzinne! Spotkamy się w Galerii Labirynt, przy , ul. Ks. J. Popiełuszki 5.

Czym różni się ten moment od następnego? Czy chwilę da się zatrzymać? Jak Zygmunt Rytka oraz inni artyści w dziełach sztuki łapią różnice czasu i miejsca? Podczas kolejnych warsztatów o sztuce współczesnej naszą inspiracją będą prace artystyczne, które istnieją tylko przez moment i znikają. Razem zaobserwujemy jak dużo się zmienia przez różnicę światła i cienia oraz miejsca. Dostrzegając świat natury spróbujemy twórczo zatrzymać czas by stworzyć wspólne, wielkie dzieło.

 

🏛 Dbając o bezpieczeństwo uczestników warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Każde dziecko może przyjść na warsztaty z jednym opiekunem lub opiekunką. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa maseczką przez cały czas trwania warsztatów. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii oraz udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

 

📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do czwartku (12.11) drogą mailową na adres edu@labirynt.com (prosimy o podanie imienia, nazwiska, wieku dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów) lub przez formularz zgłoszeniowy.

 

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

💰 Udział jest odpłatny, cena biletu: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

 

🖼 Prowadzenie: Anna Śmierzchalska, edukatorka Galerii Labirynt

Cennik

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup