20-2-2021 - 20-2-2021

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Rosnąca Sztuka | warsztaty rodzinne
Zapraszamy dzieci w wieku 5-8 lat z opiekunami na warsztaty stacjonarne Sobota w Labiryncie!

Kiedy: 20.02.2021 r., godz. 13:00 i 15:00
Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Dostępność: brak tłumaczenia na PJM
Wstęp: cena biletu: 4 zł/dziecko

Co rośnie na śniegu? Może sztuka stworzona przez dzieci? Wracamy z cyklem Rosnąca Sztuka, podczas którego będziemy też działać na naszej ośnieżonej polanie przed Galerią Labirynt. Ubierzcie się ciepło! Inspiracją do kolejnego spotkania będzie zima, śnieg i znikające dzieła sztuki. W pierwszej części warsztatów porozmawiamy o tym jak inspirująca i twórcza jest zimowa natura oraz poznamy dzieła sztuki, które tworzy Andy Goldsworthy. W części praktycznej wyjdziemy na zewnątrz budynku, by tworzyć własne prace artystyczne ze śniegu i lodu. W przypadku złej pogody warsztaty odbędą się w sali warsztatowej.

Zapisy na warsztaty przyjmujemy przez formularze zgłoszeniowe:  

Formularz na godz. 13:00 – zapisy zakończone

Formularz na godz. 15:00

Warsztaty odbędą się w Galerii Labirynt (ul. Ks. J. Popiełuszki 5). Dbając o bezpieczeństwo uczestników warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

Warsztaty trwają ok. 60 minut.

Udział jest odpłatny, cena biletu: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

Prowadzenie: Anna Śmierzchalska, edukatorka Galerii Labirynt

 

Cennik

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup